انوار وب: برنامه «بازخوانی قرآن‌ کریم»، جمعه(ششم دی‌) با حضور دو اندیشمند مسلمان، از رادیو فرهنگ فرانسه «franceculture» پخش می‌شود.به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «franceculture»، برنامه رادیویی «بازخوانی قرآن‌ کریم» روز جمعه ساعت 15 به وقت محلی از رادیو فرهنگ فرانسه پخش می‌شود و طی آن، «عادل رفعت» و «بهجت […]

انوار وب: برنامه «بازخوانی قرآن‌ کریم»، جمعه(ششم دی‌) با حضور دو اندیشمند مسلمان، از رادیو فرهنگ فرانسه «franceculture» پخش می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «franceculture»، برنامه رادیویی «بازخوانی قرآن‌ کریم» روز جمعه ساعت 15 به وقت محلی از رادیو فرهنگ فرانسه پخش می‌شود و طی آن، «عادل رفعت» و «بهجت النادی»، دو اندیشمند و نویسنده مسلمان، درباره نزول و کتابت آیات الهی گفت‌وگو می‌کنند.
این دو نویسنده مسلمان که خود را با عنوان «محمود حسین» معرفی می‌کنند، تاکنون کتاب‌های زیادی درباره کلام‌الله مجید به زبان فرانسه به رشته تحریر درآورده‌اند که از جمله آن می‌توان به «تفکر در قرآن» و «گفتنی‌های قرآن» اشاره کرد.
در برنامه روز جمعه رادیو فرهنگ فرانسه، این دو نویسنده درباره کتاب جدیدشان «گفتنی‌های قرآن» توضیحاتی به شنوندگان ارائه خواهند کرد.