جامعه روحانیت اهل سنت زاهدان، با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی چابهار را به شدت محکوم کرده و از مردم فهیم استان خواست تا وحدت و اخوت خویش را همواره حفظ نمایند. به گزارش انواروب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سنی آنلاین، در یک حادثه تروریستی که امروز جمعه (28 مهر 1391) در مقابل […]

جامعه روحانیت اهل سنت زاهدان، با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی چابهار را به شدت محکوم کرده و از مردم فهیم استان خواست تا وحدت و اخوت خویش را همواره حفظ نمایند.

به گزارش انواروب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سنی آنلاین، در یک حادثه تروریستی که امروز جمعه (28 مهر 1391) در مقابل مسجد امام حسین چابهار رخ داد، دو نفر شهید و چند تن دیگر از هموطنان عزیز مجروح شدند.
جامعه روحانیت اهل سنت زاهدان ضمن محکومیت شدید این حادثه تروریستی، بیانیه ای در همین مورد صادر کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله و إنا إلیه راجعون

حادثه تروریستی مسجد امام حسین چابهار، یک بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی از نماز و عبادت و مسجد- که سنگر است- وحشت دارد و همواره با کینه توزی تمام جهت حمله به نمازگزاران برنامه ریزی می کند. اگر چه این بار نیز با هوشیاری بسیج و نیروی انتظامی، توطئه دشمن آن طور که می خواست عملی نشد، اما با این وجود سبب شهادت دو نفر و مجروح شدن چند تن دیگر از هموطنان گرامی گردید.
جامعه روحانیت اهل سنت زاهدان ضمن محکومیت شدید این عمل ننگین، امید دارد که هر چه سریعتر برنامه ریزان این جنایت دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردند تا به کیفر جنایت خویش برسند.
ضمنا بار دیگر از امت فهیم و شهیدپرور استان درخواست دارد که با هوشیاری کامل و حفظ وحدت، توطئه دشمنان را خنثی کنند، همانگونه که در این حادثه خون سنی و شیعه به هم آمیخت و وحدتی دیگر آفرید.
در پایان برای شهدا علو درجات و برای مجروحین شفای عاجل و کامل و برای بازماندگان اجر و صبر از بارگاه احدیت مسئلت داریم.

جامعه روحانیت اهل سنت زاهدان