انواروب: دکتر جلیل رحیمی جهان آبادی، منتخب مردم حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز و صالح آباد در دوره دهم مجلس شورای اسلامی پس از پیروزی در انتخابات، با صدور بیانیه‌ای از مردم و مسئولان قدردانی کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:       به نام خدا مردم شریف ، مؤمن و […]

انواروب: دکتر جلیل رحیمی جهان آبادی، منتخب مردم حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز و صالح آباد در دوره دهم مجلس شورای اسلامی پس از پیروزی در انتخابات، با صدور بیانیه‌ای از مردم و مسئولان قدردانی کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

 

 

 

به نام خدا

مردم شریف ، مؤمن و همیشه در صحنه تربت جام ، تایباد باخرز،  صالح آباد و سایر مناطق و بخشهای تابعه

شکر و سپاس به درگاه خداوندی که با یاری خود اتحاد و همدلی را نصیبمان فرمود و با حمایت بی دریغ خود یار و یاورمان بود.

اکنون که بار دیگر در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و همراه با ملت عزیز ایران گامی بزرگ در راستای حق تعیین سرنوشت سیاسی کشور و منطقه برداشته اید و از امتحانی بزرگ در راستای تعمیق مردمسالاری دینی سربلند بیرون آمدید، بر خود لازم و واجب می دانم  مراتب قدردانی و تشکر خود را از این اتحاد بی نظیر و همدلی بی مانند،  ابراز نمایم.

بدون شک رای شما بهتر از هر حرف و شعاری، هزاران حرف برای گفتن و هزاران پیام برای  شنیدن همه ما دارد که باید آن را شنید و سرلوحه امور قرار داد.

در قدر دانی از  این حماسه سیاسی لازم می دانم  از کلیه دست اندرکاران برگزاری انتخابات نیز تشکر ویژه نمایم  ، از فرمانداران و بخشداران با اقتدار و مردمی دولت تدبیر و امید تا هیات های زحمتکش اجرایی ، نیروهای مومن نظارت و شورای محترم نگهبان  ،بازرسی های ویژه  ، قوه قضاییه ونیروهای متدین و متشرع آن و  نیروهای هشیار و قدرتمند  امنیتی و انتظامی و هزاران انسان فرهیخته و دلسوزی که در فرایند عظیم این حرکت بی بدیل، ماه ها زحمت کشیدند و در پیروزی مردم  شریک بودند و از رای مردم صیانت نمودند، بدون شک با حسن اجرا و دقت در انجام وظایف این بزرگواران بود که امروز شهد پیروزی بر جان مردم ما نشسته و آرامشی بی نظیر در جامعه حکم فرما شده است  لازم می دانم از یکایک این عزیزان تشکر و قدردانی نمایم و به آنان درود بفرستم.

همچنین  از کاندیداهای محترم که در رقابتی دوستانه به عظمت این حضور افزودند و حامیان آنها که عرصه این رقابت را پررونق و پرشور نمودند سپاسگزارم.

اکنون دیگر  دوران رقابت پایان یافته و روزهای رفاقت و همکاری آغاز شده است پس باید با شور و مشورت و همدلی و وحدت، به رفع مشکلات این منطقه مرزی و محروم  خود بیندیشیم و دست در دست هم دهیم به مهر تا این سرزمین آبا و اجدادی را از مشکلات  متعدد آن برهانیم.

نماینده منتخب دیگر صرفا متعلق به هوادارانش نخواهد بود و موظف به رعایت حقوق همه شهروندان و خدمت به همه مردم در همه مناطق است.

دست یاری و همکاری همه شما بزرگواران را در راستای همفکری ، همگامی و همکاری میفشارم و از خداوند متعال برای ادامه این راه دشوار و خدمت به مردم عزیرمان طلب یاری می کنم.

 

با احترام

جلیل رحیمی جهان آبادی

منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه

تربت جام، تایباد و باخرز و صالح آباد

در مجلس شورای اسلامی دوره دهم