جنبش اسلامی در سرزمین‏های اشغالی ۴۸ روز گذشته (دوشنبه 14 اسفند)  در اعتراض به سفر قریب الوقوع باراک اوباما به منطقه و بازدید از مسجد مبارک الاقصی در مقابل سفارت آمریکا در شهر تل آویو تظاهرات کردند. شرکت کنندگان در این تظاهرات پرچم‌های سبز رنگ و عکس‌هایی از اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی در […]

جنبش اسلامی در سرزمین‏های اشغالی ۴۸ روز گذشته (دوشنبه 14 اسفند)  در اعتراض به سفر قریب الوقوع باراک اوباما به منطقه و بازدید از مسجد مبارک الاقصی در مقابل سفارت آمریکا در شهر تل آویو تظاهرات کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات پرچم‌های سبز رنگ و عکس‌هایی از اسرای فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی در دست داشتند و با سردادن شعارهایی خواستار حمایت از مسجدالاقصی و توقف سیاست‌های جانبدارانه آمریکا از رژیم صهیونیستی شدند.
شیخ “رائد صلاح”، رئیس جنبش اسلامی در سرزمین‏های اشغالی ۴۸، در اظهاراتی مطبوعاتی خاطرنشان کرد: این تظاهرات در اعتراض به سفر قریب الوقوع باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا به قدس اشغالی و بازدید از مسجد مبارک الاقصی برگزار می‌ شود که این اقدام اوباما در صورت عملی شدن به معنی تقویت مشروعیت باطل رژیم اشغالگر قدس و به منزله اعلام دشمنی با امت اسلامی و جهان عرب و ملت فلسطین است، زیرا مساله قدس و مسجدالاقصی نه تنها مساله فلسطین، بلکه مساله تمامی امت اسلامی و عربی به شمار می‌ رود.

منبع: خبرگزاری تقریب