انوار وب: حزب فتح که یکی از احزاب  آزادی بخش فلسطین هست بیان داشته، در حالی جریان انتقال سفارت آمریکا به قدس شرقی در حال اجراست که این می تواند درهای جهنم را در منطقه و جهان جهنم باز نماید ( و بحران آفرین خواهد شد).   در ادامه آمده که این حرکت تمام تلاش […]

انوار وب: حزب فتح که یکی از احزاب  آزادی بخش فلسطین هست بیان داشته، در حالی جریان انتقال سفارت آمریکا به قدس شرقی در حال اجراست که این می تواند درهای جهنم را در منطقه و جهان جهنم باز نماید ( و بحران آفرین خواهد شد).

  در ادامه آمده که این حرکت تمام تلاش ها برای برقراری نظم و صلح در منطقه را با درهای بسته روبرو می نماید.

به گزارش خبرگزاری معا از رام الله، اسامه قواسمی  به عنوان سخنگوی این حزب طی یک مصاحبه مطبوعاتی، عصر شنبه گذشته گفت: قدس شرقی به عنوان پایتخت فلسطین می باشد چنانچه که این مطلب بر اساس قانون های بین المللی تعیین شده هست همانطور که در آخرین پیمان نامه به شماره 2334 متعین شده است.   

قواسمی بر این تاکید داشت که حزب فتح و مردم فلسطین و تمام آزاد مردان جهان نخواهند گذاشت، تا اجرای چنین برنامه ای که تاریخ، دین، فرهنگ، سرزمین و مقدسات ما را نادیده می گیرد؛ اجرایی شود. و ما از تمامیت ارضی و قدس خود دفاع خواهیم نمود هر چند که هزینه آن سنگین باشد.