انوار وب: سامی ابوزهری طی پیامی با شدت تمام بیانیه وزارت خارجه آمریکا پیرامون عملیات های اخیر مقاومت را رد کرد. وزارت خارجه آمریکا طی بیانیه ای عملیات های اخیری که مردم فلسطین در مقابل صهیونیست ها انجام داده را عملیات های تروریستی نامیده است. سامی ابوزهری سخنگوی رسمی حرکت حماس گفت: ما این عملکرد […]

انوار وب: سامی ابوزهری طی پیامی با شدت تمام بیانیه وزارت خارجه آمریکا پیرامون عملیات های اخیر مقاومت را رد کرد.

وزارت خارجه آمریکا طی بیانیه ای عملیات های اخیری که مردم فلسطین در مقابل صهیونیست ها انجام داده را عملیات های تروریستی نامیده است.

سامی ابوزهری سخنگوی رسمی حرکت حماس گفت: ما این عملکرد آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن انتفاضه فلسطینی را فاقد اعتبار می دانیم و این نگرش آمریکا بیانگر چهره ناخوشایند آمریکا را نمایان می سازد.
ابوزهری افزود: این بیانیه آمریکا بمثابه مشروعیت بخشیدن به جنایات جنگی اسرائیل می باشد.
وزارت خارجه آمریکا عملیات هایی که منجر به زخمی شدن و درگیری هایی که با پشتیبانی نیروهای فلسطینی بر علیه اسرائیلی ها صورت گرفته را عملیات های تروریستی نامیده است.

جان کری وزیر امور خارجه آمریکات طی پیامی در روز جمعه گفته است: ما هرگونه درگیری و حمله از جانب فلسطینیان را کارهای تروریستی می دانیم. از طرفی دیگر حرکت حماس نیز بیان داشته که ادامه روند اشغال و تجاوز در حق فلسطینینان آنها را وادار به دفاع از خویشتن به هر نحوممکن می نماید.
از ابتدای ماه اکتبر جاری و بعد از جریان حمله شهرک نشینان به مسجد الاقصی مناطق غربی فلسطین و غزه و شهر قدس شاهد رویدادها و درگیری های شده است.
منبع: موقع المسلم