انواروب: عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سران کشورهای اسلامی و عربی را به تحرک فوری برای توقف تجاوزات و جنایت های دشمن صهیونیستی علیه مسجد مبارک الاقصی فراخواند. خلیل حیه در سخنانی در مسجد اصلاح در محله شجاعیه در شرق غزه تاکید کرد که دشمن صهیونیستی هر روز اعلام می کند که […]

انواروب: عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سران کشورهای اسلامی و عربی را به تحرک فوری برای توقف تجاوزات و جنایت های دشمن صهیونیستی علیه مسجد مبارک الاقصی فراخواند.

خلیل حیه در سخنانی در مسجد اصلاح در محله شجاعیه در شرق غزه تاکید کرد که دشمن صهیونیستی هر روز اعلام می کند که به دنبال تخریب مسجد الاقصی است و اکنون این سوال مطرح می شود که سران کشورهای اسلامی و عربی در برابر تجاوزات این رژیم علیه مسجد الاقصی چکار کرده اند؟

حیه اشاره کرد که دشمن صهیونیستی طی هفته های گذشته به نمایندگان و وزرای صهیونیست اجازه تعرض به مسجد الاقصی را داد. وی تاکید کرد که همگی باید برای مقابله با دشمنی که سرزمین ما را اشغال و مقدسات ما را پایمال کرده است، دست به دست هم دهیم.

وی از تمامی کسانی که در بازسازی مسجد الاقصی سهیم بوده اند، به ویژه بازرگانی قطری که نام او را فاش نکرد و بیش از یک میلیون دلار برای این منظور صرف کرده است، تقدیر و تشکر کرد.

این رهبر حماس در ادامه تصریح کرد که دشمن صهیونیستی بیش از 100 مسجد را در جنگ 51 روزه در غزه تخریب کرد که این ثابت می کند جنگ و نبرد ما با این رژیم برگرفته از دشمنی آن با مقدسات ما و خانه خداست.

خلیل حیه عموم ملت فلسطین را به دفاع از مسجد الاقصی فراخواند و تاکید کرد که مساجد ما قلعه محکم و دانشگاه ها و مدارس ما هستند و ملت فلسطین همواره در ساخت مساجد و عمران و بازسازی آن بر دیگران پیشی گرفته است.
منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین