انوار وب: جنبش مقاومت اسلامی “حماس” اعلام کرد که شرکت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در راهپیمایی ضد تروریسم در شهر پاریس نمی تواند باعث تبرئه وی از جنایت هایش شود. سامی ابو زهری سخنگوی حماس طی بیانیه ای که نسخه ای از آن در اختیار مرکز اطلاع رسانی فلسطین قرار گرفت، شرکت […]

انوار وب: جنبش مقاومت اسلامی “حماس” اعلام کرد که شرکت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در راهپیمایی ضد تروریسم در شهر پاریس نمی تواند باعث تبرئه وی از جنایت هایش شود.

سامی ابو زهری سخنگوی حماس طی بیانیه ای که نسخه ای از آن در اختیار مرکز اطلاع رسانی فلسطین قرار گرفت، شرکت نتانیاهو در راهپیمایی پاریس را محکوم کرد و گفت این اقدام نمی تواند باعث تبرئه نتانیاهو از جنایت هایش در جریان جنگ 51 روزه غزه شود.

ابو زهری تصریح کرد که نتانیاهو همچنان نماد تروریسم در جهان باقی خواهد ماند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه گذشته در راهپیمایی ضد تروریسم در شهر پاریس که با حضور 50 نفر از مقامات و سران کشورها برگزار شد، شرکت کرد.

این در حالی است که نتانیاهو عامل اصلی کشتار 2200 شهروند فلسطینی، زخمی شدن بیش از 11 هزار نفر دیگر و تخریب بیش از 28 هزار باب منزل در جریان جنگ غزه بود که این اقدامات از نظر قوانین بین المللی جنایت جنگی به شمار می رود.
منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین