انوار وب: مدیریت فرودگاه بین المللی ژاپن « ناریتا» اعلام کرد که برای توریست های مسلمان که وارد ژاپن می شوند، خدمات ویژه ای در نظر گرفته که افزایش تعداد نمازخانه ها در این فرودگاه یکی از این خدمات است.به گزارش پایگاه صدی البلد، رسانه های گروهی ژاپن اعلام کردند که مدیریت فرودگاه بین المللی […]

انوار وب: مدیریت فرودگاه بین المللی ژاپن « ناریتا» اعلام کرد که برای توریست های مسلمان که وارد ژاپن می شوند، خدمات ویژه ای در نظر گرفته که افزایش تعداد نمازخانه ها در این فرودگاه یکی از این خدمات است.
به گزارش پایگاه صدی البلد، رسانه های گروهی ژاپن اعلام کردند که مدیریت فرودگاه بین المللی در نظر دارد نمازخانه های فرودگاه را افزایش داده و مکان های ویژه و مناسبی برای وضوی مسلمانان احداث نماید.
با وجود آن که فرودگاه خدمات غذای حلال برای توریست های مسلمان تدارک دیده که می توانند در مدت انتظار در فرودگاه از آن ها استفاده نمایند، رستورانی احداث خواهد شد که در آن گوشت خوک و مواد الکلی عرضه نمی شود.
از سوی دیگر « ماکوتو ناتسومی» رییس شرکت هواپیمایی گفت : تصمیم داریم مساحت زیربنایی فرودگاه را جهت پذیرش توریست های مسلمان بیشتری افزایش دهیم.
منبع: شفقنا