انواروب:  دهها نفر از جوانان فلسطینی روز چهارشنبه در جریان درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در شهرک ابو دیس واقع در شرق قدس اشغالی زخمی شدند. به نقل از منابع قدس اشغالی، این درگیری های شدید در داخل کوی دانشگاه قدس روی داد و نظامیان صهیونیست در جریان آن اقدام به شلیک بمب های گازی […]

انواروب:  دهها نفر از جوانان فلسطینی روز چهارشنبه در جریان درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در شهرک ابو دیس واقع در شرق قدس اشغالی زخمی شدند.

به نقل از منابع قدس اشغالی، این درگیری های شدید در داخل کوی دانشگاه قدس روی داد و نظامیان صهیونیست در جریان آن اقدام به شلیک بمب های گازی و گلوله های پلاستیکی کردند.

شاهدان عینی از زخمی شدن دهها جوان فلسطینی در اثر استنشاق گازهای سمی خبر دادند و سازمان هلال احمر فلسطین هم اعلام کرد که علاوه بر مسمومیت 39 نفر از جوانان فلسطینی در اثر استنشاق گازهای سمی، 10 نفر نیز به ضرب گلوله های مشقی زخمی شده بودند که مورد مداوا قرار گرفتند.

گفتنی است که شهرها و شهرک های مختلف قدس اشغالی و حومه آن از زمان آغاز انتفاضه قدس در اوایل ماه اکتبر سال 2015 به صحنه درگیری با نظامیان صهیونیست تبدیل شده است و تاکنون تعداد زیادی از جوانان فلسطینی در جریان این درگیری ها شهید و یا زخمی شده اند.
منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین