در جریان تجاوزات نیروهای رژیم صهیونیستی طی یک ماه گذشته (ژوئن) نزدیک به ۱۵ فلسطینی به شهادت رسیده و ۷۵ فلسطینی دیگر هم زخمی شدند. مرکز حقوق بشر المیزان با انتشار گزارشی  جنایات دشمن صهیونیستی طی یک ماه گذشته را رصد و آنها را در قالب آمار و ارقام تشریح کرد.میزان ضمن بررسی تشدید جنایات […]

در جریان تجاوزات نیروهای رژیم صهیونیستی طی یک ماه گذشته (ژوئن) نزدیک به ۱۵ فلسطینی به شهادت رسیده و ۷۵ فلسطینی دیگر هم زخمی شدند.

مرکز حقوق بشر المیزان با انتشار گزارشی  جنایات دشمن صهیونیستی طی یک ماه گذشته را رصد و آنها را در قالب آمار و ارقام تشریح کرد.
میزان ضمن بررسی تشدید جنایات دشمن صهیونیستی علیه غیر نظامیان ساکن نوار غزه، اعلام کرد که اشغالگران صهیونیست طی یک ماه گذشته به حملات هوایی خود به ساکنان این منطقه جنگ زده ادامه دادند و به سرکوب صیادان فلسطینی شدت بخشیدند.
در این گزارش می‌خوانیم که اشغالگران صهیونیست طی یک ماه گذشته ۴ خانه فلسطینی را ویران و به ۵۱ واحد مسکونی خسارت وارد و چندین چاه کشاورزی را با خاک یکسان کردند.
مرکز حقوق بشر میزان اعلام کرد: نیروهای ارتش عبری طی یک ماه گذشته ۲۵ بار به صیادان فلسطینی حمله و ۱۳ تن از آنان را بازداشت و ۵ قایق موتوری را توقیف کردند.