به گزارش انواروب مولانا غلام احمد علی بایی طی بیانیه ای مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فراخواند. در این بیانیه آمده است:         بسمه تعالی دهه فجر و یوم الله 22 بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و […]

به گزارش انواروب مولانا غلام احمد علی بایی طی بیانیه ای مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فراخواند.

در این بیانیه آمده است:

 

 

 

 

بسمه تعالی

دهه فجر و یوم الله 22 بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است و قطعا پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود .

امسال در حالی به استقبال سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می رویم که نقشه‌های پلید دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی، کیان و وحدت و انسجام جامعه اسلامی‌مان‌ را نشانه گرفته و بر آن است تا وحدت و اتحادمان را با چالش مواجه کند؛ اما مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی ضمن شناسایی تهدیدات دشمنان، شناخت لحظه‌ها و انجام اقدام به موقع آن لحظه، بار دیگر دشمن را با ناکامی بسیار بزرگ‌تر در اجرایی‌کردن توطئه‌های پلید خود مواجه می‌سازد.

لذا مدیریت و مدرسين حوزه علميه انوارالعلوم خيرآباد ـ تايباد از تمامي هموطنان عزيز مي‌خواهند همچون سالهای گذشته، اتحاد ملی را به نمایش گذاشته و راهپيمايي اين روز فرخنده را هر چه با شكوهتر برگزار نمايند.

 

مديريت حوزه علميه انوارالعلوم خيرآباد ـ تايباد

مولوي غلام احمد عليبايي