مولانا عبدالمجید رجبعلی زاده، مدیر حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد، عمليات تروريستي در یکی از مساجد قندهار را كه منجر به شهادت و مجروح شدن تعداد زيادی از نمازگزاران شد، محكوم كردند. ?به گزارش انواروب، متن اين بيانيه به شرح ذيل است: بسم الله الرحمن الرحيم حادثه دلخراش مسجد «امام بارگاه»؛ یکی از مساجد اهل تشیع […]

مولانا عبدالمجید رجبعلی زاده، مدیر حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد، عمليات تروريستي در یکی از مساجد قندهار را كه منجر به شهادت و مجروح شدن تعداد زيادی از نمازگزاران شد، محكوم كردند.

?به گزارش انواروب، متن اين بيانيه به شرح ذيل است:

بسم الله الرحمن الرحيم

حادثه دلخراش مسجد «امام بارگاه»؛ یکی از مساجد اهل تشیع در شهر قندهار، كه موجب شهادت بسیاری از نمازگزاران شد، باعث اندوه اينجانب گرديد.

این دومین حادثه تروریستی در دو هفته گذشته است که متاسفانه شاهد رخ دادن آن در کشور افغانستان و مساجد برادران شیعه هستیم. اتفاقاتی ناگوار که وجدان هر مسلمانی را می آزارد.

قبلا هم گفته ایم که مورد حمله قرار دادن انسان‌های بی‌گناه در هر جای دنیا محکوم است، خصوصاً اگر این اقدام بر علیه نمازگزاران باشد و بندگان خداوند در خانه او مورد هدف قرار گیرند.

الله تعالی شهدای این حوادث را مغفرت و رفع درجات نصیب کند، مجروحان را شفای عاجل و کامل عطا فرماید و به بازماندگان اجر و صبر نصیب فرماید.

(مولوی) عبدالمجید رجبعلی زاده

مدیر حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد