عزیزان! راهی که انتخاب کرده‌اید، راه بزرگی است، از شما تقاضا است که نیت‌ها را عالمی کنید. من معتقدم که اگر طلبه در مسجد کوچکی درست خدمت کند و وظیفۀ خود را درست انجام بدهد، قطعا ارزش او از تمام دنیا و مادیات بهتر است.

انواروب| مولانا عبدالمجید رجبعلی‌زاده، مدیریت محترم حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد در نشست هم‌اندیشی اولیا و مربیان طلاب حوزۀ علمیۀ انوارالعلوم خیرآباد ضمن عرض خوش آمدگویی به مهمانان فرمودند: خداوند بهتر می‌داند که آنچه بر زبان است در قلب هم، همان است. امروز ما میزبان انسان‌هایی هستیم که بهترین افراد امت هستند؛ کسانی که توفیق نصیب‌شان گشته که توانسته‌اند فرزندان خود را برای الله وقف نمایند. شما عزیزان در حقیقت گل سرسبد و بهترین افراد این امت هستید که ذات خداوند شما را توفیق داده و برگزیده است و چنین فرزندانی به شما عنایت کرده که در راه دین و اعلاء کلمه الله و در راه پیامبران قدم بردارند. و این بزرگترین فضل خداوند است.
عزیزان! تربیت انسان‌هایی که بتوانند بدین مقام و جایگاه برسند، واقعا مجاهدت و کوشش مستمر لازم دارد، هم از طرف اولیا و هم از طرف اساتید.
بنده، خدا را شاکرم که توفیق خدمت فرزندان شما را به ما عطا کرده است، خودم احساسم بر این است که فرزندان شما چندین قدم و حتی مسافت‌ها از من جلوتر هستند. همین شب‌ها چندین نفر در مسجد حوزه معکتف هستند، انسان تحت تاثیر قرار می‌گیرد که خداوند چه احسانی را عنایت کرده است که ما میزبان چنین انسان‌هایی هستیم که قطعا می‌توانند مجد امت را بگردانند و امت را به مسیر اصلی هدایت کنند.
جا دارد دست تک تک اساتید را بفشارم، چون می‌بینم بسیاری اوقات بهتر از انتظار خود ما عمل می‌کنند.
یقین دارم کسانی که این بقعۀ خیر را تأسیس کرده‌اند، اگر امروز می‌دیدند که چه شور و نشاطی در آن جاری‌است از شادی در پوست خود نمی‌گنجیدند و تمام وجود آنها پر از شوق می‌شد و به درگاه خداوند سجده شکر بجا می‌آوردند.
عزیزان! راهی که انتخاب کرده‌اید، راه بزرگی است، از شما تقاضا است که نیت‌ها را عالمی کنید. من معتقدم که اگر طلبه در مسجد کوچکی درست خدمت کند و وظیفۀ خود را درست انجام بدهد، قطعا ارزش او از تمام دنیا و مادیات بهتر است.
کسی که کلام رسول الله را به دیگران برساند، این کار کوچکی نیست. خدمت دین یک قدم بسیار بزرگ است و خداوند فرزندان شما را قبول کرده و شما نیز باید در راه رسیدن فرزندانتان به هدفهایی که دارند، کوشش کنید.
مسئله دیگر اهمیت دعای پدر ومادر در موفقیت فرزند است که از شما تقاضا می‌کنیم حتما برای مدرسه وفرزندان‌تان همیشه دعا کنید.