انواروب: روزه‌داران داوطلب مساجد شهر «نورث‌همپتون‌شر» در ناحیه «میدلند شرقی» انگلیس با همکاری گروه‌های اسلامی ماه رمضان امسال میزبان نیازمندان این شهر در سفره افطار هستند. به نقل از پایگاه خبری «northamptonchron»، «یوسف میاه»، مسئول هماهنگی مراسم افطار در مساجد شهر  نورث‌همپتون‌شر گفت: اطعام نیازمندان و بی‌خانمان‌ها از سنت‌های ماه مبارک رمضان […]

 

 

 

انواروب: روزه‌داران داوطلب مساجد شهر «نورث‌همپتون‌شر» در ناحیه «میدلند شرقی» انگلیس با همکاری گروه‌های اسلامی ماه رمضان امسال میزبان نیازمندان این شهر در سفره افطار هستند.

به نقل از پایگاه خبری «northamptonchron»، «یوسف میاه»، مسئول هماهنگی مراسم افطار در مساجد شهر  نورث‌همپتون‌شر گفت: اطعام نیازمندان و بی‌خانمان‌ها از سنت‌های ماه مبارک رمضان است و خوشحالم که داوطلبان مسلمان در این سنت بشردوستانه همکاری دارند.

مراسم افطار از ۵ خرداد الی ۵ تیر روزهای یکشنبه از ساعات ۱۸ الی ۱۹ به وقت محلی در خیابان «ابینگتون» با مشارکت انجمن اسلامی بنگلادش و جامعه «سیک» (دینی یکتاپرستانه و در بین ادیان اصلی جهان، از تازه‌ترین آن‌هاست که در سده پانزدهم میلادی در منطقه پنجاب از شبه‌قاره هند بنیان نهاده شد) برگزار می‌شود.

مسلمانان شهر نورث‌همپتون‌شر هر سال ماه رمضان مراسم افطار را در مساجد یا منازل همراه با خانواده، دوستان و همسایگان خود برگزار می‌کنند
منبع: ایکنا