در پی درگذشت مولانا عبدالرحمن محبی، استاد برجستۀ حدیث و فقه دارالعلوم مکی زاهدان، مدیریت و مدرسین حوزۀ علمیۀ انوارالعلوم خیرآبادِ تایباد با صدور پیامی این ضایعه اسفناک را تسلیت گفتند. متن پیام به شرح ذیل است: ?? إنا لله وإنا إلیه راجعون خبر ارتحال عالم فرهیخته و متقی حضرت استاد مولانا عبدالرحمن محبی رحمه […]

 در پی درگذشت مولانا عبدالرحمن محبی، استاد برجستۀ حدیث و فقه دارالعلوم مکی زاهدان، مدیریت و مدرسین حوزۀ علمیۀ انوارالعلوم خیرآبادِ تایباد با صدور پیامی این ضایعه اسفناک را تسلیت گفتند.

متن پیام به شرح ذیل است: ??

إنا لله وإنا إلیه راجعون

خبر ارتحال عالم فرهیخته و متقی حضرت استاد مولانا عبدالرحمن محبی رحمه الله،  برای همۀ ما سخت و تحمل‌ناپذیر بود، اما مسلمان چاره‌ای جز رضا به قضا و تقدیر رب‌العالمین ندارد.
بی‌تردید فقدان این شخصیت که در تقوا و علم از رجال سرآمد زمان بودند و تواضع، اخلاص، فروتنی، سعه‌صدر، مدارا، مهارت در گفتگو و تسلط بر تدریس از ویژگی‌های بارز ایشان بود و عمر بابرکت خویش را در نشر آموزه‌های اسلامی و تربیت شاگردان گذراندند، برای جامعۀ اهل سنت به‌ویژه حوزۀ علمیه دارالعلوم زاهدان خلاء بزرگی محسوب می‌شود که پر شدن آن تنها با فضل الهی امکان پذیر است.
در گذشت این عالم ربانی را به خانواده، شاگردان و ارادتمندان ایشان خصوصاً حضرت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید حفظه الله و اساتید و طلاب دارالعلوم زاهدان و عموم مردم شریف استان سیستان و بلوچستان تسلیت عرض می‌نماییم.
از خداوند منان علو درجات را برای آن عالم، زاهد و عارف وارسته مسئلت داریم.
اللَّهُمَّ اغْفِرْ لَهُ وَارْحَمْهُ وَعَافِهِ وَاعْفُ عَنْهُ وَأَكْرِمْ نُزُلَهُ وَوَسِّعْ مُدْخَلَهُ وَاغْسِلْهُ بِالْمَاءِ وَالثَّلْجِ وَالْبَرَدِ وَنَقِّهِ مِنَ الْخَطَايَا كَمَا نَقَّيْتَ الثَّوْبَ الأَبْيَضَ.

 مدیریت و مدرسین حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد ـ تایباد