«صلاح الدین پییر» چند سالی است که به عنوان یکی از سرشناس ترین مبلغان دین مبین اسلام در کشور آلمان شناخته می شود.وی که در میان دوستدارانش در آلمان بنام “فاتح آلمان” شناخته می شود، اخیرا طی اظهاراتی در مورد علت و چگونگی مسلمان شدنش گفت: از سن کودکی با علاقه بسیار زیاد “انجیل” مطالعه […]

«صلاح الدین پییر» چند سالی است که به عنوان یکی از سرشناس ترین مبلغان دین مبین اسلام در کشور آلمان شناخته می شود.
وی که در میان دوستدارانش در آلمان بنام “فاتح آلمان” شناخته می شود، اخیرا طی اظهاراتی در مورد علت و چگونگی مسلمان شدنش گفت: از سن کودکی با علاقه بسیار زیاد “انجیل” مطالعه می کردم. در سن 14 سالگی شک و شبه های زیادی درباره انجیل و برخی مسائل موجود در آن برایم پیش آمد.
«صلاح الدین پییر» افزود: پیش از مسلمان شدنم داشتم با یکی از بزرگ ترین کشیشان آلمان بحث می کردم و پرسش هایی در مورد شبهاتی که از انجیل داشتم، مطرح می کردم. آن کشیش آلمان در نهایت اعتراف کرد که نمی تواند به شبه های من پاسخ دهد زیرا “انجیل کتابی منحرف است”.
این مبلغ سرشناس آلمان همچنین گفت: پس از این جمله، پرسیدم پس شما کشیشان چرا تبلیغ دین مسیحیت می کنید و به تبشیر اقدام می ورزید؟ وی گفت: هدف ما نابود کردن و از بین بردن دین اسلام است. بنده تا آن زمان چیزی درباره اسلام نمی دانستم. از آن زمان شروع کردم به مطالعه در مورد دین اسلامی و همین شد که با دین اسلام آشنا شدم و در نهایت با مطالعه دقیق سوره “حمد”، مسلمان شدم.