به چند دلیل ملت ما شکست نمی‌خورند: ۱. ایمان قوی و راسخ به الله. همه با کلمه شهادت شهید می‌شود. آنان خود را فدای اقصی می‌کنند. ۲. پیشرفت مقاومت در جهاد. امروز حرکت مقاومت علیه دشمن به بهترین شکل ممکن جهاد می‌کند.

 

🔸 فلسطین قدمت بسیار زیادی دارد. ما شهری داریم به نام اریحا که ۸ هزار سال قبل از میلاد وجود داشه است.

🔸 این دروغ یهودی‌هاست که در مورد فلسطین می‌گویند: خدا سرزمین بدون ملت (فلسطین) را برای ملت بدون سرزمین (یهود) ساخته است.

🔸 نقشه فلسطین کوچک و ۲۷ هزار کیلومتر مربع است. این سرزمین قلب جهان قدیم است که از یک طرف به آسیا و از طرفی به آفریقا وصل است و از طرفی نیز به اروپا نزدیک است.

🔸این سرزمین قبل از تشکیل سازمان ملل در جامعه ملل به نام فلسطین ثبت شده است.

🔸 اولین پرونده سازمان ملل، مربوط به فلسطین است.

🔸 انگلیس و آمریکا به همکاری سازمان ملل، ظالمانه در سال ۱۹۴۸ دولت اسرائیل را در سرزمین فلسطین و در ۵۵ درصد زمین‌های مردم ما تشکیل دادند. ما آن زمان همین را قبول نمی کردیم، اما بعدها علی‌رغم مخالفت مردم ما، با کمک ابرقدرت‌ها و ظالمان، همان ۴۵ در صد را هم از ما گرفتند.

🔸الان ما کشوری به نام فلسطین روی نقشه جهان نداریم، این ظلم است که نه دین و نه تاریخ ما در سرزمین ما به رسمیت شناخته نشود.

🔸 در سازمان ملل فلسطین طرفدار دارد، اما هر قطعنامه ای که منجر به تشکیل فلسطین شود را امریکا وتو می کند. ۴۶ قطنامه را تا کنون وتو کرده است.

🔸اصلاً مسلمانان در نزد جامعه ملل اهمیت و ارزشی ندارد.

🔸بعد از رفتن انگلیس از فلسطین، کشورهای عربی جنگیدند، ولی شکست خوردند.

🔸با پیمان بالفور سرزمین فلسطین از جیب خلیفه به اسرائیلی‌ها بخشیده شد.

🔸 سوال ما فلسطینی ها این است که چرا برای یهودیان در اروپا کشوری ندادید؟ البته جوابش مشخص است؛ سرزمین ما را دزدیدند، چون ما ضعیف بودیم. کسی را برای دفاع نداشتیم.

🔸 صهیونیست ها بیش از ۶۰۰ روستای عرب‌نشین را در همان ابتدای تشکیل دولت اسرائیل (۱۹۴۷) با پشتیبانی قدرت‌ها از نقشه حذف کردند.

🔸مردم ما مقاومت کردند. شیخ عزالدین قسام از سوریه آمدند و جنگیدند. اما متاسفانه در جهاد اسلحه نداشت و شکست خوردند.

🔸 مردم ما سال‌ها منتظر حل سیاسی بودند، ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. در سال ۱۹۷۰ شیخ احمد یاسین، حماس را تاسیس کرد و اسرائیل او را که فلج بود و فقط مغزش کار می‌کرد با شلیک یک تن باروت ترور کرد و شهید نمود.

🔸 در سال ۱۹۸۷ حماس اعلام موجودیت کرد و شعارش آزادی قدس و فلسطین است.

🔸ما اصلاً با دشمن سر سازش نداریم، صلح و آشتی با دشمنی که خانه ما را دزدیده است، در قاموس ما نیست.

🔸 مثال صهیونیست ها اینگونه است: اول به گدایی آمدند که ما چیزی نداریم، اندک جایی بدهید تا در آن بنشینیم. ما خانه ای در اختیارشان گذاشتیم، فردا دیدیم روی تختخواب ما دراز کشیده اند و اکنون دارند ما را از خانه خود ما به زور بیرون می کنند.

🔸ما با یهودیان نمی‌جنگیم، با دزدانی می‌جنگیم که مملکت ما را دزدیده اند، فرقی هم ندارد چه دین و مذهبی دارند.

🔸 دشمن در این حمله اخیر خود دست به هر جنایتی زده است، آن ها حتی بیمارستان ها را هم زدند، از دیشب چهار بیمارستان محاصره‌اند.

🔸دشمن ترسو است، با مجاهدین نجنگید، رفت سراغ مردم، مردم را سپر انسانی کرد تا حماس نتواند به او آسیب بزند.

🔸 حکام عرب حتی جرئت نکردند گذرگاه رفح را برای کمک های بشردوستانه باز کنند. ما از آنها انتظار حمایت نداریم.

🔸 امروز کل دنیا علیه اسرائیل به پا خاسته است.

🔸 این همه ملت به حمایت فلسطین بلند شدند، این به علت حرکت جهادی حماس بود.

🔸 حرکت حماس آزادی بیانی را که غرب از آن سخن می‌گفت، به چالش کشید. غرب امروز مردمش را به خاطر بیان نظر خود در مورد فلسطین به زندان می‌اندازد.

🔸 امریکا سر تروریست است. همیشه هدف شان نابودی مقاومت است و موفق نمی‌شوند.

🔸 به چند دلیل ملت ما شکست نمی‌خورند: ۱. ایمان قوی و راسخ به الله. همه با کلمه شهادت شهید می‌شود. آنان خود را فدای اقصی می‌کنند. ۲. پیشرفت مقاومت در جهاد. امروز حرکت مقاومت علیه دشمن به بهترین شکل ممکن جهاد می‌کند.

🔸رژیم صهیونیستی اکنون دچار بحران سیاسی، اقتصادی و اعتباری است.

🔸 کار شما مردم روشنگری و دفع اتهام علیه مجاهدین و کمک رساندن مالی به آنان است.