انوار وب:  حجت الاسلام ‘علی یونسی’ روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه پتروشیمی شهرستان ایجرود در جمع خبرنگاران، افزود: حل بخشی از مشکلات جامعه از مسیر اقلیت ها امکانپذیر می شود. وی یادآورشد: اقلیت ها همیشه و در همه حال همراه با جمهوری اسلامی ایران هستند و به شکلی متحد در شکل گیری انقلاب […]

انوار وب:  حجت الاسلام ‘علی یونسی’ روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه پتروشیمی شهرستان ایجرود در جمع خبرنگاران، افزود: حل بخشی از مشکلات جامعه از مسیر اقلیت ها امکانپذیر می شود.

وی یادآورشد: اقلیت ها همیشه و در همه حال همراه با جمهوری اسلامی ایران هستند و به شکلی متحد در شکل گیری انقلاب و عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ایفای نقش کرده اند.

حجت الاسلام یونسی با بیان اینکه اقلیت های دینی و مذهبی در انتخابات سال 92 بیشترین مشارکت را داشتند، خاطرنشان کرد: این اقلیت ها در مجلس شورای اسلامی نیز نمایندگانی دارند که در صدد حل مشکلات کشور، به خصوص مناطق محروم هستند.

وی تاکید کرد: یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید زمینه سازی برای رفع محرومیت ها و رشد و توسعه مناطق مختلف کشور به ویژه استان های کمتربرخوردار است.

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با اشاره به اینکه دولت برنامه توسعه خود را از مناطق محروم شروع کرده، افزود: مشکلات و محرومیت هایی در مناطق مرزی کشور وجود دارد که رفع این مشکلات از برنامه های محوری و مهم دولت تدبیر و امید است.

حجت الاسلام یونسی اظهار کرد: در این راستا ، دکتر روحانی سفرهای استانی خود را از مناطق محروم و مرزی کشور آغاز کرد.
منبع: ایرنا