سیدمحمد حسینی، استاد مدارس دینی اهل سنت جنوب، روز شنبه  5 فروردین 1391به رحمت ایزدی پیوست. به گزارش انواروب به نقل از پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح، مراسم خاکسپاری سیدمحمد حسینی با حضور مسئولان بخش اوز، اهالی روستای قلات و روستاهای همجوار، مدرسان، علما و معتمدان مناطق خنج، اوز و صحرای باغ، در روز شنبه 5 فروردین […]

سیدمحمد حسینی، استاد مدارس دینی اهل سنت جنوب، روز شنبه  5 فروردین 1391به رحمت ایزدی پیوست.

به گزارش انواروب به نقل از پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح، مراسم خاکسپاری سیدمحمد حسینی با حضور مسئولان بخش اوز، اهالی روستای قلات و روستاهای همجوار، مدرسان، علما و معتمدان مناطق خنج، اوز و صحرای باغ، در روز شنبه 5 فروردین 1391 برگزار شد.
شیخ محمد صالح انصاری سخنگوی هیأت فتوای اهل سنت جنوب، پس از پایان دفن جنازه‌ی استاد حسینی، ضمن تسلیت به خانواده و بازماندگان مرحوم، به موضوع هدایت از دیدگاه قرآن پرداخت و در پایان اهل صبر را از جمله هدایت شدگان ذکر کرد. وی به اخلاق نیکوی مرحوم سید محمد اشاره کرد که چگونه در تعلیم و تربیت صبور و آرام بود و چگونه در مقابل این بیماری از خود صبر و آرامش نشان داد و هرگز بی‌تابی نکرد.
سیدحیدر کاملی نیز به نمایندگی از مجتمع دینی اهل سنت خنج و اهالی شهر خنج، ضمن طلب مغفرت از درگاه‌ خدا برای آن مرحوم و عرض تسلیت به‌ بازماندگان، از خدمات و فعالیتهای وی، تشکر و قدردانی نمود.
سید محمد حسینی، سال  1353  چشم به‌ جهان گشود. وی تحصیلات ابتدایی‌اش را در روستای قلات از توابع بخش اوز استان فارس و مقاطع راهنمایی و دبیرستان را در شهرهای اوز و بندرعباس گذراند. وی دانشنامه‌ی لیسانس خود را در تهران اخذ کرد و موفق به گذراندن کارشناسی ارشد در رشته‌ی الهیات در تهران شد.
وی از سال 1378 استاد مدارس عالی  دینی شهرهای اوز و خنج بود. از سال 1381 دچار بیماری طاقت‌فرسایی شد که با صبر و شکیبایی تا آخرین لحظات این بیماری را تحمل کرد و با صبری جمیل، توانست اجری عظیم را برای آخرت خویش ذخیره کند.
انواروب وفات این استاد را به خانواده ایشان و مجتمع دینی خنج و اوز تسلیت عرض نموده و برای مرحوم، از خداوند منان بهشت برین و رضای خداوند را مسئلت دارد. غریق رحمت الهی باد.