نظامیان اسرائیل یک جوان 19 ساله فلسطینی به نام احمد سمیر ابوعبید را در منطقه برقین از توابع جنین در شمال کرانه باختری به شهادت رساندند. نظامیان اسرائیل یک جوان 19 ساله فلسطینی به نام احمد سمیر ابوعبید را در منطقه برقین از توابع جنین در شمال کرانه باختری به شهادت رساندند.به گزارش انواروب به […]

نظامیان اسرائیل یک جوان 19 ساله فلسطینی به نام احمد سمیر ابوعبید را در منطقه برقین از توابع جنین در شمال کرانه باختری به شهادت رساندند.

نظامیان اسرائیل یک جوان 19 ساله فلسطینی به نام احمد سمیر ابوعبید را در منطقه برقین از توابع جنین در شمال کرانه باختری به شهادت رساندند.
به گزارش انواروب به نقل از خبرگزاری آناتولی ، وزارت بهداشت فلسطین طی بیانیه ای اعلام کرد: در درگیری‌های دیروز سربازان اسرائیل با جوانان فلسطینی در منطقه برقین از توابع جنین در شمال کرانه باختری اشغالی، یکی از آنها به شهادت رسید.
منابع محلی فلسطین نام این جوان 19 ساله را احمد سمیر ابوعبید اعلام کرده اند. او توسط سربازان اسرائیلی از ناحیه سر مجروح شده و علی رغم تلاش پزشکان بیمارستان دولتی جنین به شهادت رسید.
شاهدان عینی نیز گفته اند که در درگیری‌هایدیروز دست‌کم 20 فلسطینی مجروح و 8 تن دیگر توسط سربازان اسرائیل بازداشت شدند. آنها با تانک و بولدوزر چندین خانه را نیز ویران کردند.
گفتنی است نظامیان اسرائیل از بامداد شنبه 3 فوریه به بهانه جستجوی احمد جرار که تحت تعقیب قرار دارد با یورش به شهرک الکفیر جنین در کرانه باختری رود اردن، یک منزل را تحت محاصره قرار داده اند.
او به قتل یک شهرک‌نشین یهودی در نزدیکی نابلس متهم شده است. نظامیان اسرائیل ماه گذشته نیز به بهانه جستجوی او با یورش به جنین، 4 منزل را تخریب کرده و یکی از نزدیکانش را به شهادت رساندند. مقامات اسرائیل در این مورد اظهارنظری نکرده اند.