رژیم صهیونیستی از عصر دیروز حملات خود علیه مردم غزه را شدت بخشیده و در جریان حملات دیروز 27 نفر را شهید کرد که به این ترتیب شمار شهدای غزه به 136 نفر رسید.
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری معا، در جریان حمله صهیونیست‌ها به حی الجنیه در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه دو برادر به نام‌های «احمد عابد ابومور» و «خالد ابومور» شهید شدند.
بر اساس این گزارش عصر دیروز همچنین در حمله به دیرالبلح «محمد ابوعیشه» مدیر رادیو آموزشی قدس و «حسن یوسف» شهروند فلسطینی شهید شدند.
همچنین در اثر حمله به خودرویی در برج الوحده واقع در غرب غزه «محمود الکومی» و «حسام سلامه» از خبرنگاران شبکه ماهواره‌ای الاقصی به شهادت رسیدند.
در بمباران حی الشجاعیه نیز سه نفر شهید و 20 نفر دیگر زخمی شدند و در جریان بمباران خیابان کشکو در شهر غزه نیز 2 کودک شهید و سه نفر دیگر زخمی شدند.
همزمان با ورود هیئت وزرای خارجه عربی و اسلامی به غزه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دو خودرو در حی الصبره در جنوب شهر غزه را بمباران کردند که طی آن 6 فلسطینی شهید و پنج نفر دیگر نیز زخمی شدند.
بر اساس این گزارش در جریان حمله هوایی صهیونیست‌ها به شمال نوار غزه یک مبارز فلسطینی به نام «عبدالرحمن حمد»(20 ساله) از اهالی اردوگاه الشاطئ شهید و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.
بنابر این گزارش «محمد بدر» نیز در جریان بمباران منزل خانواده ابوطماعه در دیرالبلح شهید شد.
صبح دیروز همچنین در جریان بمباران بیت لاهیا در شمال نوار غزه، یک شهروند فلسطینی به نام «اکرم معروف» و در جریان بمباران منطقه المغراقه در مرکز نوار غزه نیز «محمود الزهار» از شهروندان فلسطینی به شهادت رسیدند.
همچنین در بمباران دیگری در شمال نوار غزه «بلال البراوی»(20 ساله) و «یحیی محمد عوض»(15 ساله) شهید شدند.
صهیونیست‌ها همچنین با حمله به یک زمین خالی از سکنه در شرق البریج واقع در مرکز نوار غزه پنج کودک را زخمی کردند.
در همین راستا کمیته امداد و اورژانس غزه اعلام کرد که تعداد شهدای غزه از آغاز تهاجم رژیم صهیونیستی در روز چهارشنبه هفته گذشته تا کنون به 136 نفر و تعداد زخمی‌ها نیز به بیش از 1100 نفر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.