به گزارش انواروب به نقل از تقریب ، روز یکشنبه عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه ای را در حمایت از انقلاب اسلامی مردم مصر که به امضای ۲۰۰ نفر از نمایندگان رسیده بود، قرائت کرد. در این بیانیه آمده، اکنون که با انتخاب رئیس جمهور اسلامگرای مصر، اراده ملت بزرگ مصر در مرحله حساسی از […]

به گزارش انواروب به نقل از تقریب ، روز یکشنبه عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه ای را در حمایت از انقلاب اسلامی مردم مصر که به امضای ۲۰۰ نفر از نمایندگان رسیده بود، قرائت کرد.

در این بیانیه آمده، اکنون که با انتخاب رئیس جمهور اسلامگرای مصر، اراده ملت بزرگ مصر در مرحله حساسی از انقلاب مردمی این کشور به منصه ظهور رسیده و برای نخستین بار در تاریخ آن کشور به برکت بیداری اسلامی، رئیس جمهور با رأی ملت به قدرت رسیده است، ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران این پیروزی را به ملت مصر تبریک می‌گوییم .
این بیانیه می افزاید: امیدواریم رئیس جمهور جدید مصر بتواند با توکل خداوند و با اتکاء به پشتیبانی مردم مسلمان مصر، اهداف مورد نظر انقلابیون و آزادگان مصر دست یابد و مصر بتواند بار دیگر جایگاه اصلی و نقش مهم خود را در جهان اسلام به ویژه در حمایت از مردم فلسطین به دست آورد.