انوار وب: پنجمین همایش بین‌المللی «فقه اسلامی در قرن 21» در دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی در کوالالامپور برگزار می‌شود.به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «IIUM»، این همایش با موضوع «صنعت مالی اسلامی و لزوم بازنگری بر چهارچوب مقاصد شریعت اسلامی» دوم تا چهارم مهرماه 93 برگزار می‌شود.گروه فقه، دانشکده علوم انسانی […]

انوار وب: پنجمین همایش بین‌المللی «فقه اسلامی در قرن 21» در دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی در کوالالامپور برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «IIUM»، این همایش با موضوع «صنعت مالی اسلامی و لزوم بازنگری بر چهارچوب مقاصد شریعت اسلامی» دوم تا چهارم مهرماه 93 برگزار می‌شود.
گروه فقه، دانشکده علوم انسانی و اسلامی دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی مسئولیت برگزاری این همایش بین‌المللی را بر عهده دارد.
این همایش با هدف مستحکم‌تر کردن شالوده‌های نظری مؤسسات مالی اسلامی، خلاق کردن مؤسسات مالی اسلامی و به طور کلی صنعت مالی اسلامی و منطبق کردن هرچه بیشتر معاملات و محصولات مالی اسلامی با مقاصد شریعت اسلامی برگزار خواهد شد.
علاقمندان به شرکت در این همایش تا تاریخ 25 دی ماه فرصت دارند تا چکیده مقالات خود را به یکی از زبان‌های انگلیسی، عربی، مالایی و اندونزیایی به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.