انوار وب: رئیس انجمن خیریه حفظ قرآن منطقه «ریاض» از آموزش مجازی قرآن به 900 دانشجو از بیش از 30 کشور جهان در مؤسسه «تاج العالمیه» وابسته به این انجمن خبر داد.به نقل از روزنامه «الریاض» چاپ عربستان، شیخ سعد بن‌محمد آل فریان اظهار کرد: در مؤسسه آموزش قرآن «تاج العالمیه»، حفظ قرآن در فضای […]

انوار وب: رئیس انجمن خیریه حفظ قرآن منطقه «ریاض» از آموزش مجازی قرآن به 900 دانشجو از بیش از 30 کشور جهان در مؤسسه «تاج العالمیه» وابسته به این انجمن خبر داد.
به نقل از روزنامه «الریاض» چاپ عربستان، شیخ سعد بن‌محمد آل فریان اظهار کرد: در مؤسسه آموزش قرآن «تاج العالمیه»، حفظ قرآن در فضای مجازی و از راه دور به 900 دانشجو از بیش از 30 کشور جهان آموزش داده می‌شود.
شیخ سعد آل فریان در ادامه افزود: این دانشجویان در 45 گروه که 16 گروه آن آقایان و 28 گروه نیز بانوان و یک گروه ویژه کودکان است، قرآن کریم را از راه دور آموزش می‌بینند.
وی تصریح کرد:  بیش از 12 هزار دانشجو در لیست انتظار هستند و 5 تن از مربیان آقا و 10 مربی از بانوان در مؤسسه تاج العالمیه، حفظ قرآن را در فضای مجازی آموزش می‌دهند.
شیخ عبدالرحمن الهذلول، معاون انجمن خیریه حفظ قرآن ریاض نیز گفت: تاج العالمیه، در آموزش قرآن رویکردی جهانی دارد و از طریق اینترنت حفظ قرآن را در جلساتی جداگانه به کاربران آموزش می‌دهد.
الهذلول تصریح کرد: آموزش در این مرکز در زمان‌های مختلف انجام می‌شود تا همه علاقمندان بتوانند از آن بهره‌مند شوند.
منبع: ایکنا