جلسه “محفل انس با قرآن” در روستای خیرآباد، زیر نظر کانون فرهنگی و هنری عماربن یاسر ـ رضی الله عنه ـ و با حمایت شورای اسلامی و دهیاری روستا برگزار گردید.   به گزارش انواروب این محفل، دیشب (دوشنبه1/3/91) بعد از نماز مغرب ـ با حضور علماء، قاریان، مسئولین محترم شهرستان، و حضور پرشور اهالی […]

جلسه “محفل انس با قرآن” در روستای خیرآباد، زیر نظر کانون فرهنگی و هنری عماربن یاسر ـ رضی الله عنه ـ و با حمایت شورای اسلامی و دهیاری روستا برگزار گردید.

 

به گزارش انواروب این محفل، دیشب (دوشنبه1/3/91) بعد از نماز مغرب ـ با حضور علماء، قاریان، مسئولین محترم شهرستان، و حضور پرشور اهالی روستا و قرآن دوستان مهمان ـ شروع، و تا پاسی از شب ادامه داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حُسن آغاز برنامه های مراسم ـ محفل انس با قرآن ـ انتقال کلام الله مجید به جایگاه توسط نونهالان دارالتحفیظ حوزه علمیه و اجرای تلاوت جمعی طلاب حوزه علمیه انوارالعلوم به سرپرستی حافظ محمد طاهری بود. در ادامه این محفل قرآنی، قاریان معروف و بین المللی منطقه، از جمله استاد غفاری، استاد جوهرچی ، استاد شاهمردی، نیز حافظ فروردین نفر اول مسابقات شهرستان باخرز، قاری نونهال آرمان رفعتی نفر اول مسابقات دانش آموزی باخرز، به تلاوت کلام الله مجید پرداختند و همچنین گروه تواشیح طلاب حوزه علمیه و گروه تواشیح عترت النبی از شهر مشهد به اجرا تواشیح پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در پایان، مدیر کانون فرهنگی و هنری عمار بن یاسر (رض) ضمن ارائه مختصری از فعالیت های کانون از همه مهمانان تشکر و قدردانی نمود.