بانوی 90 ساله بلژیکی بعد از تحقیقاتی که در مورد دین اسلام انجام می دهد، به دین اسلام مشرف می شود.

 

به گزارش لبیک به نقل از «Ajib»، «جورجت لوپال» بانوی 90 ساله ای ست که به تازگی به دین اسلام مشرف شده است. او که در منطقه «فلاندری» بلژیک زنــــــدگی می کند، پس از تشرف به اسلام، نام خود را به «نور» تغییر داده است و درحال حاضر سالخورده ترین فرد تازه مسلمان شده جهان اسلام می باشد.

او دلیل روی آوردنش به اسلام را برخورد و رفتار بسیار شایسته اطرافیان مسلمان، به ویژه همسایگانش می داند و می گوید: «همیشه می دیدم همسایگان مسلمانم با هم به خوبی رفتار می کنند، باهم به عبادت و نیاش می پردازند و به اصول و اعتقادات خاصی پایبند هستند که باعث استحکام روابط خانوادگی شان شده است؛ اما در خانواده من حتی دخترم مدت هاست که به دیدنم نمی آید.»

وی می افزاید: «همیشه مایل بودم تا از اعتقادات همسایگانم باخبر شوم و به دین آنان درآیم.» نور برای مدتی با خانواده ای مسلمان زندگی کرد و پس از سفر به کشور مراکش در ماه مبارک رمضان، عزمش را برای تشرف به دین اسلام جزم کرد و به این دین آسمانی مشرف شد. او در حال حاضر هم برای شناخت بیشتر اسلام، درکلاسهای مرکز اسلامی- فرهنگی بلژیک شــــــرکت می کند تا ازحقیقت دین اسلام بیشتر آگاه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.